Teledysk do utworu „You Are Greede” miał przedstawiać postaci z filmu grozy. Każdy członek zespołu miał być ucharakteryzowany w groteskowym, teatralnym stylu. Mamy dwie piękne wokalistki, zakonnicę grającą na instrumentach perkusyjnych, wampira na klawiszach, szatana i pajacyka na gitarze oraz pozostałych równie ekscentrycznych i upiornych członków załogi Conga Line.

Link do teledysku!

Następny projekt jaki zrealizowaliśmy z zespołem Dr Deadlock & Conga Line, dotyczył przygotowania zespołu do koncertu na wrocławskim PPA 2017 oraz do sylwestra 2017/2018 na wrocławskim Rynku. Cały zespół był przedstawiony jako ślimaki.. Na scenie, oprócz ślimaków pojawił się śluz i główki kapusty. Wymyślne fryzury wokalistek i muzyków były dopełnione kolorowymi makijażami, a kostiumy miały sygnalizować przynależność do ślimaczej braci.

Bardzo dobrze wspominamy koncert, który odbył się w ramach 25 Pol’and’Rock Festival 31 lipca 2019 roku. Conga Line tym razem wcielili się w rolę cukierków. Naszym zadaniem było stworzyć charakteryzację, kostiumy i scenografię, które oddałyby klimat sklepu z cukierkami. Uszyliśmy kamizelki i spodnie z białej satyny, która w odpowiedni sposób pomarszczona wyglądała jak krem lub bezowe ciastko. Do kamizelek doszyliśmy koraliki i ozdoby przypominające lukrową posypkę. Każde „ciasteczko” charakteryzowaliśmy dodatkowo na styl Ludwika XVI. Tapirowane włosy, wałeczki nad uszami i zaplecione warkoczyki, zakończone kokardami, to tylko kilka fryzur rodem z Wersala. Dla jednej z wokalistek wykonaliśmy wysoką perukę, na elastycznym bandażu. Stelaż peruki został wykonany z bardzo lekkiej watoliny, do której doszyliśmy ułożone i zszyte w odpowiedni sposób kwiatki. Do całości zostały doszyte „lukrowe” koraliki. Nasza słodka „bezowa babeczka” wyglądała przepysznie. Dopełnieniem całości była scenografia – ruchome pulpity, które wprawione w ruch wirowały oraz balony napełnione helem, imitujące ogromne lizaki.

Link do teledysku!